понеділок, 29 листопада 2021 р.

 

7 Трансфер містечко 4.0:
«Механізми проведення інтерактивних конкурсів»  та «Аналіз результатів ЗНО-2021 з урахуванням гендерної приналежності».

25 листопада 2021 року на платформі Google Meet працювала аналітично-прогностична локація в рамках 7 Трансфер містечка 4.0: «Механізми проведення інтерактивних конкурсів» (Володимир Сеньків) та «Аналіз результатів ЗНО-2021 з урахуванням гендерної приналежності» (Андрій Трофимчук).

Під час роботи учасники локації (директори, заступники директорів ЗЗСО) розглянули основні механізми проведення інтерактивних конкурсів на прикладах альтернативних олімпіад, що проводяться Лабораторією розвитку здібностей та лідерства дітей, орієнтовну структуру  та принципи інтерактивних конкурсів. Закцентовано увагу на проведенні І міського наукового марафону «Step up» для учнів та учителів.

Уперше було здійснено аналіз  результатів зовнішнього незалежного оцінювання з урахуванням гендерної приналежності (за результатами ЗНО-2021).

Загальний висновок: середні показники результатів зовнішнього незалежного оцінювання  2021 року серед випускників ЗЗСО Тернопільської міської територіальної громади вищі у дівчат, ніж у хлопців, окрім, математики!!!

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2021 ВІДПОВІДНО ДО ГЕНДЕРНОЇ ПРИНАЛЕЖНОСТІ.

ЗНО-2021-ЗНО-ДПА-ДІВЧАТА

ЗНО-2021-ЗНО-ДПА-ХЛОПЦІ

ЗНО-2021 ПОРІВНЯННЯ

Т-Містечко №7 ВИСНОВКИ


Немає коментарів:

Дописати коментар